Konkurs stypendialny “Cambridge cLASs”

Cambridge University Polish Society (CU PolSoc), czyli stowarzyszenie polskich studentów na uniwersytecie w Cambridge, w Wielkiej Brytanii, razem z Leysin American School w Szwajcarii (LAS), organizują konkurs stypendialny “Cambridge cLASs” skierowany do najzdolniejszych uczniów klas 1. szkół ponadgimnazjalnych.

Dwie nagrody główne obejmują pełne stypendium do LAS na lata szkolne 2017-19 (program IB), program mentoringowy obejmujący pomoc przy aplikacji na prestiżowe studia na najlepszych uczelniach świata przeprowadzony przez członków CU PolSoc oraz dwudniową wycieczkę do Cambridge, w trakcie której laureaci zostaną zaproszeni do udziału w dorocznej kolacji zorganizowanej przez CU PolSoc (maj 2017).

Szczegółowe informacje o konkursie i szkole LAS oraz formularz aplikacyjny znajdziecie na stronie www.cambridgeclass.pl oraz u p. prof. Sylwii Łapińskiej w bibliotece.

Kamila Fidler

Koordynator CAS